* *

Server Status

Server is Online

Planned events!

20th-21st April 2024
Pervert invasions!
for 72 hours!

27th-28th April 2024
Boss Invasions
in Woomyon for the
whole weekend!

Using more than one
character per Boss is
forbidden!

Enjoy:)

Happy Hours!

Random Day
Happy Hour exp x2
when we have 20+ online

Random Day
Happy Hour drop x2
evening when 25+
users are online

Planned reboots!

16th of Apr 2024
morning around 11am

Download

Download full client,
make game account
in the launcher and
enjoy the game!


Packed client:
Google Drive

Use 7Zip if unpacking
client on other windows
than windows 10,
otherwise you
may have issues!

(Patch - not necessary!)
Patch

(WizWep 19/10/2017)
WepData

(IP patch if need)
IPPatch

(Latest Maps)
Maps

Setup Guide EN
Poradnik Instalacji PL

If game works laggy, or slow check this topic please!:
Graphic Lag Fixes

Members
Stats
  • Total Posts: 20597
  • Total Topics: 1446
  • Online Today: 12
  • Online Ever: 256
  • (January 23, 2020, 05:10:38 AM)
Users Online
Users: 0
Guests: 11
Total: 11
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
April 18, 2024, 03:05:57 AM

Login with username, password and session length

Top Lists - Vote!

Poll

Would you like character migration to be allowed? (czy chcielibyscie, aby przenoszenie postaci bylo mozliwe?)

Yes (Tak) - (more info in the topic)
14 (40%)
No (Nie)
18 (51.4%)
I don't give a fuck! (Mam wyjebane!)
3 (8.6%)

Total Members Voted: 35

Voting closed: June 29, 2017, 11:45:13 AM

Author Topic: Character migration / Przenosiny charów  (Read 7860 times)

Character migration / Przenosiny charów
« on: May 27, 2017, 05:27:40 PM »

JaGnA

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Jagnas idea below:

Hello, as in the topic, I would like to mention character migration from other servers. I see it this way:
- characters will be moved from other servers with exp rate x1
- moved character would be de-leveled -10 levels.
- FP would be kept the same
- reincarnation -1
- skills and ints all from 0.
- to prove character is yours, need a screen from other server with chat eg. "DarkSide + login + password"

Its all about fun and fresh blood, and what comes with it, maybe more people will return as well. It will make server more attractive. With some of my friends we would like to play as the server is good, however when some1 ask me to play from
nothing once again... I understand a lot of people spent time leveling and stuff, but please remember, having 62level on avalon I spent much more time and I do not want to be top 1, just to have fun...

Please remember we are one family, and let's get together, play together. Server is very good, and contact to GM almost instant, please consider my idea.

================================================================================

Witam jak w temacie, chciał bym poruszyć temat przenosin postaci. Mianowicie widzę tow taki sposób:
- chary były by przenoszone tylko i wyłącznie z serwerów tylko i wyłącznie z rata x1
- char przenoszony był by uszczuplony od chara z innego      serwerów -10lvl
- fp przenoszone były by z taka ilościa jaka ma na liczniku
- ranga spadła by do momentu z jakim lvl był by char po przenosinach + do tego spadek o jeden poziom zeby też nie było by pięknie.
- aby potwierdzic należnośc do postaci nalezało by zrobic screen z innego serwera np z czatem " Dark Side _login_ + _hasło_  tak żeby też ludzie nie próbowali przezucac charów jeszcze z mordora
- skille za inty/pln od 0

Chodzi dokładnie o to żeby była zabawa i świeża krew a za tym co idzie mam nadzieję, że wrócili by gracze którzy dawniej grali. Zwiększa to atrakcyjność serwera. Z paroma Kolegami chcieli byśmy pograc na dobrym serwie a widzę, że taki jest.. Ktoś napiszę, że mam grac od nowa... Rozumiem, że inni poświecili dużo tutaj czasu ale pamiętajcie że ja majac 62lvl tao na Avalonie który ma ratę x1 też straciłem strasznie dużo czasu i nie chce byc top1 tylko po prostu chce się dobrze bawić.

Prosił bym o przetłumaczenie na język Angielski dla innych oraz o stowrzenie ankiety która była by bardzo prosta czy się zgadzasz czy też nie.

Pamiętajcie, jesteśmy jeda Rodzina mira która jest bardzo niszowa i nie pozwólmy aby kolejny serwer upadał ale tylko i wyłacznie starajmy się aby grac wspolnie. Serwer widzę, że jest bardzo dobry jak i również kontakt z GM jest błyskawiczny proszę o rozpatrzenie przychylnie tego rozwiazania
« Last Edit: May 29, 2017, 12:08:10 PM by Sejanus »

Re: Przenosiny charów
« Reply #1 on: May 27, 2017, 09:11:50 PM »

Angel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Cześć, jestem za ;). Spotkałam się już z taką opcją na innych serverach i uważam, że to dobry pomysł. Im więcej osób grających tym lepiej :) :).

Re: Przenosiny charów
« Reply #2 on: May 27, 2017, 09:41:24 PM »

raven

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 806
  • Karma: +8/-77
    • View Profile
Pomys stary jak świat .
Niby dobry ale zostaje kwestia graczy tego serva co każdy zaczynał od zero i dorobił sie swojekgo obecnego lvl , rozumiem Ze szkoda wam czasu na expienie ale każdy musiał sie z tm borykać

Moje zdanie na te przenosiny Charow jest na NIE
Nie jest aż tak zle cały czas sa eventy organizowane prez sejanusa tree dające inty cały czas sa w ww respione ,moby co dropia fp,inty tak samo,większa ilośc low bossow w nie których kr i dodatkowy bonus moob dropiacy inty pogracie zobaczycie ;) szybciej zrobicie taki sam lvl tu na servie od zera

Re: Przenosiny charów
« Reply #3 on: May 27, 2017, 10:14:08 PM »

Angel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
No tak dziś przez przypadek wbilam na event to odrazu padłam i nawet nikt z łaski nie chciał up słabszego gracza. Na moim wcześniejszym serverze robiono eventy na podziały lvl. Dla tych z wysokimi lvl i niskimi. Może by i tu tak zrobić, bo co to za event jak odrazu słabszy gracz pada (to tylko propozycja).
Co do drzewek to cały dzień musiałabym lać i tak by nie padło.
Spędziłam dziś dużo czasu w ww i ani fp ani intów nie dropło. Nie wspomnę juz ile czasu zajęło mi aby zlać jednego moba.
Nie widzę w tym nic złego jedni gracze zaczęli tu od zera a inni na innym serverze. Tak samo poświęcali swój czas. A gra od nowa zniechęca . Większość odpuszcza bo wie, że i tak nie dogoni reszty. Jak dla mnie mir to przyjemność, ale żeby ponownie robić wszystko od nowa...

Re: Przenosiny charów
« Reply #4 on: May 27, 2017, 10:33:01 PM »

Mara

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 186
  • Karma: +4/-0
    • View Profile
Sej dał bardzo  dużo udogodnień dla nowych graczy  vip 50% bardzo mocne pety  i  wiele innych , właśnie po to żeby można było nadgonić nowym. 50 lvl  żeby już coś fajnie pograć  można wbić bardzo szybko  a norm itemy są za grosze do takiego lvl

Re: Przenosiny charów
« Reply #5 on: May 27, 2017, 10:44:16 PM »

KRIKS

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
  • Karma: +2/-1
  • mocny to ty jestes ale przez internet!
    • View Profile
    • imperium deprawacji
Jasne, że na tak. Jak chce sie Sejanusowi weryfikować rzeczywistość istnienia takich postaci na innym serwerze, brać pod uwagę poziom trudności rozgrywki, (exp x1 - ja mam postać over 8000 na jednym z serverów x300) czy lokalny gm nie zrobił komuś tej postaci tylko na przenosiny, za dwadzieścia złotych polskich itd itp...Może na miejscu Sejanusa nie bawiłbym sie w przenoszenie fp i innych bzdetow, ale lewel, spoko. nawet jakiś set startowy na dzień dobry mógłby być.

A ty, Raven nie bądź taki dziki, co cię obchodzi :) Daj ludziom grać, a nie jak fala w woju, "ja jebałem to inni też muszą" wuluzuj się. Im więcej ludzi tym lepiej.

No może żeby nie irytować lokalnych koksów, wprowadziłbym zasadę, że żaden "nowy" gracz nie może dostać wyższego lewela niż najwyższy na serwerze w danej chwili.

Ja bym ogólnie stworzył opcję, startowania od 40 lvl dla każdego gracza, nie tylko dla emigrantow.

Re: Przenosiny charów
« Reply #6 on: May 27, 2017, 10:50:42 PM »

raven

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 806
  • Karma: +8/-77
    • View Profile
Event  jak event nie pytales czy cię ktos na studa weźmie nie nic tylko zagadujesz ludzi zeby przystąpi na te twoje przenośny Charow
Zamiast stać pod store w ww poszukaj Mastera i jazda z expem nie ma na co czekać
Mowiles ze masz tao 62 lvl jak byś sie nie opierdalal to byś  mogl nawet zrobic 1 rangę  :P
« Last Edit: May 27, 2017, 10:54:55 PM by raven »

Re: Przenosiny charów
« Reply #7 on: May 27, 2017, 10:57:31 PM »

raven

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 806
  • Karma: +8/-77
    • View Profile
Kriks 40 lvl robi sie w 1 dzien z masterem a nawet te 1 rangę to na co mu przenosiny :p

Re: Przenosiny charów
« Reply #8 on: May 27, 2017, 11:16:38 PM »

KRIKS

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
  • Karma: +2/-1
  • mocny to ty jestes ale przez internet!
    • View Profile
    • imperium deprawacji
Jesli jest tak jak mowisz, to co sie przejmujesz ;) tym bardziej dac lvl na start, bo mastera skolowac, rozeznac sie kto z kim czym i jak, a tak, chop i na BK mozna poleciec w tym czasie samemu, zamiast stac jak ciota, podczas gdy ktos cie expi.

Re: Przenosiny charów
« Reply #9 on: May 28, 2017, 02:15:08 AM »

raven

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 806
  • Karma: +8/-77
    • View Profile
Spoko spoko kriks bossow na servie jest od groma nikt ich ci nie ukradnie  ::)
A expienia tak czy siak nie przeskoczysz

Re: Przenosiny charów
« Reply #10 on: May 28, 2017, 09:34:58 AM »

blant

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 429
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Dużo postaci porzuconych jest zawsze można odkupić :)

Re: Przenosiny charów
« Reply #11 on: May 28, 2017, 10:20:38 AM »

KRIKS

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
  • Karma: +2/-1
  • mocny to ty jestes ale przez internet!
    • View Profile
    • imperium deprawacji
To też jest opcja, Blant, ale inna.
A tak btw, ja odkupionym postaciom zmienialbym obowiazkowo nick, żeby nie robic dodatkowego, i tak dużego zamieszania, kto na kim gra.
Ale to inny temat.

Re: Przenosiny charów
« Reply #12 on: May 28, 2017, 10:30:33 AM »

yasko

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 58
  • Karma: +0/-2
    • View Profile
Czyżby Panowie i Panie z tonącego statku E....? :-)

Re: Przenosiny charów
« Reply #13 on: May 28, 2017, 04:54:55 PM »

Konradf

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 263
  • Karma: +109/-71
    • View Profile
Witam

Ja osobiście mam bardzo mieszane uczucia co do takich przenosin. Jest bardzo dużo plusów, dużo nowych graczy, świeża krew etc. Ale wiązać się też to będzie z wieloma problemami dla seja jak będzie to nie fair dla starych top graczy, którzy też ciężko pracowali na swoje levele.

Ok to może po kolei. Dla mnie nie istnieje coś takiego jak exp rate x1 , no bo względem czego jest ten exp rate? Nie ma żadnego oficjalnego servera Mira 3 do którego mógłby się on odnosić. Euro mir padł bodaj w 2006 roku potem był ten drugi na zupełnie innych plikach. Każdy Gm tworzy więc własną wersję Mira i na jednych serverach expi się szybciej na drugich wolniej. To co będzie na jednym servie 1x na drugim może być 1,5x 2x a nawet 3x . Wpadłem z ciekawości na strone Avalonu i widok topki mnie przeraził, pełno charów 70 lvl+ a nawet 80+ więc takie przenosiny diametralnie zmieniłyby układ sił na DS3. Aktualne koxy na naszym servie musiałby gonić zupełnie nowych graczy a to by było bardzo nie fair dla naszych graczy, którzy zapracowali na to bardzo ciężką pracą.

Kolejną kwestią jest to, iż takie przenosiny nie koniecznie będą znaczyły, że przenoszony gracz będzie na 100% grał na DS3 skoro to mają być prawdziwe przenosiny GM na starym servie z uzgodnieniu z Sejanusem powinny taką postać kasować. Inaczej będzie kwitł handel screenami z postaciami i  każdy kombinator będzie wolał zapłacić za screen z charem 70 lvl + niż jebać taki lvl rok czasu. Osobiście wątpie by Gm z tych starych serverów poszedł na taki układ bo to przecież uszczupla jego ilość graczy a każdy dobry gospodarz dba najpierw o swoje własne podwórko.

Skoro przenosimy jak sugeruje autor chary z wszystkich serverów x1 to będzie tyczyło to też serverów zagranicznych. A to jest a wykonalne, jeszcze pal licho servery anglojęzyczne ale co będzie z jakimiś azjatyckimi ? A przecież tacy też grają na DS3, skoro polakom pozwalamy musimy też tak samo traktować inne nację. Nie wyobrażam sobie teraz Seja, który by próbował rozszyfrowywać chińskie albo wietmamskie pismo obrazkowe by dociec co to char chce się przenieść :D Będzie to olbrzymie pole dla oszustw i nowych graczy, którzy będą chcieli grać od 1 lvl juz nie będzie. Wszyscy będą kombinować ze screenami by mieć na start jakiegoś kox chara za darmochę :)

Na przestrzeni lat Seja bardzo i tak ułatwił leveling jak zaczynałem na ds3 najlepszym petem był lessie ! Nie było to Lessie master tylko zwykły lessie , teraz nowy może kupić DM a nawet Zm i motać niebotyczny exp i gonić starych :) Dodał tez mastera/studa, którego też nie było na starcie nie wspominając już o lokacjach z fajnym expem oraz faktem, że jest dużo łatwiej o iteamy. Wszystko do 52 włącznie można kupić na pniu a kiedyś nawet iteamy z BK na 38 lvl były cenne jak złoto :)

Reasumując, pomimo pewnych plusów takie stwarza napływ przenoszonych graczy, z punktu widzenia technicznego będzie to a wykonalne według mnie, przysporzy tylko pracy sejowi i nabędzi rynek oszustów, którzy z pewnością się znajdą . Wiem, że macie dobre intencje i chcecie grać na DS3 a szkoda wam top charów z innych serverów naprawdę nie jest trudno nabić solidny lvl na DS3 by zdobyć fajny gear by cieszyć się grą :)


Re: Przenosiny charów
« Reply #14 on: May 28, 2017, 06:31:40 PM »

Angel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
To wiadome, że przenoszone chary nie powinny mieć większe lvl od tutejszych graczy (byłoby to nie fair) ;). Sprawdziłam najlepszy gracz ma 62lvl to można ustalić ze przenoszona postać może mieć max 55-50lvl nie więcej. To już coś, większa motywacja do gry. :)

 

Last reboot

Server was rebooted
last time on: 16/04/2024
5:33:24pm GMT+0
That is: 16/04//2024
18:33:24 Czasu Polskiego
18:33:24 German Time

Shoutbox

Last 10 Shouts:

 

MajorPork

April 03, 2024, 06:48:50 AM
Aukcja Jona juĹĽ w tÄ™ niedzielÄ™ o 20:00/ Jons auction this sunday at 7pm ;)
http://www.niedobry.webd.pl/aot/index.php?topic=1971.0
 

Sejanus

April 02, 2024, 08:29:05 PM
use 7zip to unpack client always please!
 

Sejanus

March 24, 2024, 11:05:30 PM
Anyone logged yet? Ktos lognal moze?
 

MajorPork

March 16, 2024, 12:38:55 PM
Ostatnie szanse na podbijanie / last chances to bid ;)

MasterThc

March 16, 2024, 08:10:25 AM
Major Pork zamykaj reste aukcji , juĹĽ siÄ™ nic nie zmieni .
 

Sejanus

March 16, 2024, 02:54:19 AM
🤪🤪🤪🤪🤪
 

MajorPork

March 14, 2024, 06:03:58 AM
Kilka aukcji zamkniÄ™tych, kilka zostaĹ‚o, bidujcie, walczcie! / Some auctions closed, some left, bid and fight for them!  ;)
 

Sejanus

March 14, 2024, 02:40:56 AM
back online:)
 

Sejanus

March 14, 2024, 01:46:51 AM
Reboot will take about an hour

Show 50 latest

Recent Topics

Donation Offers


Some offers
Each offer can be bought
only twice within time
period of availability!

3rd of April 2024
until 30th of April 2024


Pack 1
4000 Ints or FP
+ 1 Vip7Token60
(7days 60% EXP)
For 20 GBP or 100 PLN

Pack 2
4000 Ints or FP
+ 200 mill GOLD
For 20 GBP or 100 PLN

Pack 3
4000 Ints or FP
+ 25 SmallMoonshine
(or 50 MiniMoonshine)
For 20 GBP or 100 PLN

Pack 4
6000 Ints or FP
+ 50 SmallGodsApple
(or 100 MiniGodsApple)
For 40 GBP or 200 PLN

Pack 5
5000 Ints or FP
+ 500 mill GOLD
For 30 GBP or 150 PLN

Pack 6
5600 Ints or FP
+ 2 Vip7Token60
(14days 60% EXP)
For 30 GBP or 150 PLN

Pack 7
7000 Ints or FP
+ 2 Vip7Token70
(14days 70% EXP)
For 40 GBP or 200 PLN

Pack 8
4400 Ints or FP
+ WarlordStone(ADV) x1
For 50 GBP or 250 PLN

Pack 9
5000 Ints or FP
+ Overlordstone x1
For 60 GBP or 300 PLN

Pack 10
+ PowerGKCave x5
For 50 GBP or 250 PLN

Pack 11
+ PowerMMCave x3
For 50 GBP or 250 PLN

Ints/FP deal 1
12000 Ints or FP
for 48GBP or 240PLN

Ints/FP deal 2
18000 Ints or FP
for 70GBP or 350PLN

Nice FP Deal
16000 Fame Points
for 60GBP or 300PLN

Cryptocurrencies