Legend of Mir 3 Dark Side Server

Polish Board => Archiwum => Topic started by: Sejanus on November 16, 2013, 03:29:23 PM

Title: Poczatki gry + opis klas!
Post by: Sejanus on November 16, 2013, 03:29:23 PM
Wskazowki:

Duzo wskazowek nie ma jako ze gra zostala bardzo ulatwiona dla nowych:)

Najwazniejsze to pamietajcie ze darmowe mobki mozna wynajac w Bichon Province kolo store, jest tam specjlany npc z darmowymi petami dla lvlekow poznizej 45:)

Druga wazna uwaga to teleporty, polnocny teleport stone w Bichon Province ma duza ilosc mapek na ktore mozna isc podexpic:) do wyboru do koloru:)

Polecam takze bic GreatEventTrees w Ginko, daja fajne nagrody oraz inty, pamietajcie takze o NiceQuest npc, coordy podane w menu ma on fajne questy, daily questy takze sa dosc ciekawe i daja inty, znajduja sie na srodku bw.

Jesli masz problemy z kasa powinienes isc do skull cave(pranja cave), jesli nie jestes pewien jak tam dojsc, prosze idz do Bichon Province na coordy 386,376 i tam jest NPC informujacy o drodze i expie w kazdej mozliwe jaskini dostepnej na serverze.
ps. Desert badz Oasis i zabijanie kum jest takze niezlym pomyslem na zdobywanie kasy.


Profesje:

Warrior

Jest wyszkolony we władaniu bronią białą, jako że nie walczy na dystans wojownik ma najwięcej punktów życia, i nosi tzw. zbroje ciężkie posiadające największy współczynnik obrony na uderzenia fizyczne lecz słaby na ataki magiczne.

Wizard

Jest postacią posiadającą masę umiejętności ofensywnych w których skład wchodzą masowe ataki raniące hordy przeciwników. A więc może on walczyć z wieloma przeciwnikami na raz, oraz przejmować potwory , tamować – nakłaniając je do walki po swojej stronie. Wizard posiada także najmniejszą ilość punktów życia i w bezpośrednim starciu z przeciwnikiem nie ma szans.

Taoist

Jest to pewnego rodzaju kapłan, może leczyć jak i wskrzeszać swoich pobratymców oraz summonować potwory walczące u jego boku. Taoist posiada szeroką gamę magicznych tarcz obronnych, osłaniających pobratymców. Jest więc nazywany panem życia i śmierci i jego obecność w grupie jest bezcenna.